Пятница, 20.09.2019, 21:57
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Коротка історична справка | Регистрация | Вход
Головне меню
Дошкільний навчальний заклад "Ялинка" ім. В.О.Сухомлинського
    Дошкільний навчальний заклад "Ялинка" (нове приміщення) був відкритий 01.04.1981 року і підпорядковувався УВТЗК Кіровського ВГО Міністерства геології України.
 Дошкільний заклад розрахований на 140 місць, працює 6 груп.
    1 квітня 1992 року дошкільний заклад №5 "Ялинка" було передано міському відділу освіти м.Бровари - це перший з відомчих садочків, який в часи перебудови було віддано місту. 
    З 01.01.2000 року на базі ДНЗ "Ялинка" відкрито Інститутом проблем виховання, АПН України експериментальний майданчик, мета якого - оновлення змісту, форм і методів у дошкільному вихованні з "Впровадження спадщини Василя Сухомлинського в морально-естетичному вихованні дітей"
    31.12.2008 року ДНЗ "Ялинка" було надано статус експериментального навчального закладу Всеукраїнського рівня. Науковим керівником експерименту призначено Кононко О.Л., заступника директора Інституту проблем виховання АПН України, доктора психологічних наук, професора; науковим консультантом експерименту - Сухомлинську О.В., академіка-секретаря відділення теорії та історії педагогіки АПН України, доктора педагогічних наук, дійсного члена АПН України.
 
 
 

Сделать бесплатный сайт с uCozCopyright MyCorp © 2019