Пятница, 20.09.2019, 21:58
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Гурток "УМІЛІ РУЧЕНЯТА" | Регистрация | Вход
Головне меню
Дошкільний навчальний заклад "Ялинка" ім. В.О.Сухомлинського

    На вулицях гамірного міста, там де стоїть сосновий  ліс та березовий гай, сині очі озера наповнюють душу життєдайною енергією в долонях вічнозелених красунь ялинок  ховається  від стороннього ока казковий замок ДНЗ «Ялинка» імені В.О.Сухомлинського, експериментальний заклад всеукраїнського рівня.  Діти тут змалечку привчаються бачити й творити красиве, бо потворне не розвиває й не спонукає до злету думки, творчості, прагнень.

   Рідний край, чарівна, мальовнича природа України не може залишити байдужою жодну людину, здатну сприймати прекрасне.

                   
     Ось і батьків та дітей  ДНЗ «Ялинка» оточуюча природа надихнула на бажання творити красу своїми працьовитими руками. На першому стенді   представлені роботи батьків та дітей з бісеру: «Млин» Шкуропадської Каті та мами Любов Яківни, «Квітучий сад» Хачатурової Емілії та мами Белли Едуардівни,  «Портрет Т.Г.Шевченка» Лесюна Миколи та мами Ольги Вікторівни, «Хата в яблуневому саду» Петріна Івана та мами Ольги Валентинівни.

              Другий стенд – це картини на батіку «Співучі птахи», «Дороги мого краю», «Краса моєї столиці» підготовлені керівником гуртка «Умілі рученята» Єрмоленко Юлії Миколаївни.

   

Сделать бесплатный сайт с uCozCopyright MyCorp © 2019